19:17, 21 Березня 2019

На Волині протягом тижня конфіскували 43 кг риби

У період з 11 по 18 березня 2019 року працівники Волинського рибоохоронного патруля спільно із громадськими інспекторами зафіксували 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, склали 10 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, три – за ч. 3 ст. 85 КУпАП, два – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП та один за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.. Оформлено чотири  безгосподарські акти, згідно яких конфісковано 43 од. заборонених знарядь лову.

“За даний період, у порушників вилучено 43 кг водних біоресурсів, 17 од. заборонених знарядь лову (сітні) та одну острогу.  Збитки, завдані рибним запасам, склали 6 346 грн”, —повідомили у відомстві.

Для прикладу, 13 березня Волинський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на водосховищі “Свинарка”, поблизу с. Хорів Локачинського району Волинської області. Дана водойма знаходиться в межах гідрологічного заказника «Лучний», який відноситься до природно-заповідного фонду України.

Вранці було затримано двох порушників, які здійснювали вилов водних біоресурсів з гумового човна забороненими знаряддями лову – вісьмома сітками. У сітках знаходилася така риба: карась сріблястий – 118 екз., плітка – 1 екз. та щука – 3 екз.. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 36 кг.

Збитки, завдані рибному господарству України становлять 5 496 грн. На осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до суду для притягнення громадян до відповідальності та відшкодування завданих ними збитків.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками Управління активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону  «гарячої лінії» відомства (067)360-78-40 або на всеукраїнську цілодобову безкоштовну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: