11:54, 07 Вересня 2018

На Волині прощалися із захисником Вітчизни. ФОТО

6 вересня у селі Старосілля провели в останню путь Сергія Антоновича Нагорного – воїна України, який служив в зоні Операції Об’єднаних Сил. Священики Колківської округи на чолі з настоятелем Старосільського Свято-Успенського храму благочинним протоієреєм Петром Бугайчуком здійснили відспівування новоспочилого воїна Сергія в його рідному храмі.

Про це повідомляють на сайті Колківського благочиння.

Помер Сергій Нагорний на передовій. Після двох поранень та контузії не витримало серце і боєць відійшов у вічність на бойовому посту.

Звістка про смерть солдата сколихнула не лише його село. Жителі Колок, Рознич прийшли помолитися біля труни спочилого, підтримати рідних та близьких. А коли похоронна процесія наблизилась до храму, люди, що зустрічали жалобну ходу, стали на коліна, віддаючи честь і шану подвигу бійця. Велика кількість людей не помістилась у церкві, багато молились на церковному подвір’ї.

Голова Колківскої ОТГ , староста села, вчителі, медики, військові – практично все село прийшло попрощатись з воїном Сергієм.

“Він служив з одною метою – щоб над нами завжди було мирне небо – сказав в проповіді отець Петро. – подвиг солдата-захисника є прикладом жертовної любові, про яку Христос говорить в Євангелії”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: