13:50, 13 Вересня 2018

На Волині проходить інформаційна кампанія #СтопБулінг

У рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України в області проходить Тиждень протидії булінгу.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Захід проводиться на виконання Указу Президента України від 14.11.2017 № 361 “Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 155 “Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”. До участі в заходах, окрім працівників юстиції Волині, також залучені  фахівці системи безоплатної правової допомоги, правоохоронних органів, навчальних закладів.

Мета кампанії: формування нульової толерантності до випадків булінгу.

На думку керівника юстиції Волині Олега Тимченка, – головним завданням цієї акції є інформувати громадськість, а особливо – учнівську молодь, про таке ганебне явище як булінг, його види, відповідальність за вчинення, а також про можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб.

Булінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. За даними дослідження UNICEF Ukraine, 67 % дітей стикалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40 % постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою.

“З тих, хто мовчать – 40 % соромляться про це говорити, а 22 % вважають, що це нормальне явище”, — відзначив Олег Тимченко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: