17:20, 31 Січня 2018

На Волині припинили діяльність підпільної заправки

Оперативники та слідчі співробітники податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області в ході проведення операції «Акциз-2018» вкотре припинили діяльність підпільної АЗС у місті Ковель.

Про це інформує ГУ ДФС у Волинській області.

За результатами проведених заходів встановили, що житель міста Ковель на території одного з приватних підприємств здійснює незаконну діяльність, пов’язану з реалізацією дизельного пального невідомого походження. Вказана АЗС діяла без будь-яких дозвільних документів та з порушенням порядку реалізації паливо-мастильних матеріалів.

У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 204 КК України, співробітники податкової міліції Волині на підставі ухвали суду, провели обшук на території, де здійснювалась нелегальна діяльність. Правоохоронці під час обшуку виявили та вилучили близько 25 тонн дизельного пального, а також технологічне обладнання,  що забезпечувало його реалізацію, зокрема модульні колонки та резервуари. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить один мільйон гривень.

Зараз проводять подальші слідчі дії з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: