11:40, 23 Січня 2019

На Волині поліція перевіряє про незаконну рекламу кандидатів у президенти

З початку передвиборчої агітаційної кампанії в підрозділи поліції області надійшло п’ять повідомлень щодо можливого порушенням вимог виборчого законодавства.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Зокрема, 21 січня до поліції надійшло повідомлення від 36-річного жителя Ковельського району, про те що в Ковелі він виявив агітаційні білборди кандидата в Президенти України на яких відсутні відомості про установу, що здійснила їх друк, тираж та інформація про осіб, відповідальних за випуск. Поліція також перевіряє повідомлення про подібні можливі порушення агітаційної кампанії в Луцьку та райцентрі Ратне.

Інформація щодо можливого порушенням вимог виборчого законодавства зареєстрована в Журналі єдиного обліку, проводиться подальша перевірка.

Поліція Волині нагадує, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, передбачена адміністративна відповідальність за ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті визначає накладення штрафу на громадян до 510 грн. і на посадових осіб – до 1190 грн.

Правоохоронці закликають громадян у випадку виявлення порушень виборчого законодавства України повідомляти про це на лінію служби «102» поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: