14:50, 06 Грудня 2018

На Волині покарали працівницю митниці

Волинський апеляційний суд підтвердив правомірність позиції прокуратури Волинської області та залишив у силі вирок Шацького районного суду, яким старшого державного інспектора митного поста «Піща» Волинської митниці засудили до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані  з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки, зі штрафом у розмірі 6800 грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Як відомо волинянам, працівницю митниці визнали винною у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 367 КК України).

У жовтні 2015 року у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Пулемець» старший державний інспектор здійснила протиправне митне оформлення автомобіля «AUDI A6» 1998 року випуску, ухваливши рішення про пропуск його на митну територію України в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року без сплати будь-яких митних платежів. Цими діями державним інтересам спричинили тяжкі наслідки у виді ненадходження до бюджету податкових зборів та обов’язкових платежів на суму майже 362 тис. грн.

Суд першої інстанції, визнавши працівницю митниці винною у вчиненні злочину, призначив їй покарання у виді реального позбавлення волі та задоволив пред’явлений прокуратурою області цивільний позов про стягнення з неї усієї суми, яка внаслідок її незаконних дій не надійшла до бюджету.

Не погодившись із таким покаранням, засуджена оскаржила вирок суду в апеляційному порядку, проте суд апеляційної інстанції погодився із доводами прокурорів та залишив рішення Шацького районного суду в силі, а її апеляцію – без задоволення. Відтак наступних три роки працівниця митниці відбуватиме покарання за ґратами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: