20:57, 25 Січня 2019

На Волині податківці вилучили шампанського та спирту на майже 800 тисяч гривень

Податкова міліція Волині вилучила шампанське та спирт на 800 тисяч гривень.

Днями в рамках операції «Акциз-2019» працівниками податкової міліції Волині,  у Луцьку провели ряд заходів з метою очищення ринку від фальсифікату, — інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Фіскали, отримавши інформацію про можливе незаконне транспортування алкогольних напоїв, у взаємодії з працівниками патрульної поліції ГУНП у Волинській області зупинили та провели обстеження автомобіля марки “Merсedes Sprinter”.

В ході з’ясування обставин встановили, що 2 640  пляшок винного ігристого напою Італійського виробництва транспортувалося  на підставі документів, що містять ознаки підробки, у зв’язку з чим шампанське вилучили.

Одночасно, податкова міліція Волині провела обстеження гаражного приміщення одного з кооперативів обласного центру, де виявила місце накопичення незаконного підакцизу. Відтак, 1 200 літрів рідини з характерним запахом спирту та 143 пляшки готових лікеро-горілчаних виробів без марок акцизного податку встановленого зразка правоохоронцями вилучили.

Згідно попередньої оцінки вартість вилученого майна становить майже 800 тисяч гривень.

Наразі вирішують питання про статус вилучених товарно-матеріальних цінностей, а також проводять весь комплекс заходів з метою встановлення осіб причетних до такої незаконної діяльності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: