13:40, 02 Січня 2018

На Волині почали рахувати диких тварин

Він є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно після завершення сезону полювання.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Облік фауни на Волині здійснюється з дотриманням вимог чинного законодавства України за участю державних районних мисливствознавців, представників управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації спільно з фахівцями Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

В результаті обліку відбувається визначення видового складу, встановлюються місця проживання тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельність у різних угіддях тощо.

За результатами таксації оцінюється та планується діяльність, визначаються норми добування на наступний мисливський сезон, за потреби, приймаються рішення щодо необхідності часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.

Результати зимового обліку будуть відомі вже після 5 лютого цього року.

Після закінчення обліку мисливствознавці узагальнять отриману інформацію і підготують проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2018/2019 рр.

Довідково: мисливське  господарство у Волинський області ведеться  на площі 1,507 млн га, з них 343,2 тис. га (24,9%) надано в користування підприємствам Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Загалом мисливським господарством в області займаються на сьогодні 56 користувачів мисливських угідь, з них – 15 державних підприємств.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: