21:44, 14 Січня 2019

На Волині планують ввести в експлуатацію 60 % амбулаторій

Волинь – сьома в рейтингу областей України за термінами введення в експлуатацію амбулаторій в рамках проекту «Сільська медицина».

Про це повідомив голова Волинської ОДА Олександр Савченко на своїй сторінці у «Фейсбук».

14 мільйонів українців, які проживають у селах, мають бути забезпечені доступною та якісною первинною медичною допомогою. Це питання обговорили на селекторній нараді у Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка сьогодні, 14 січня.

До обговорення долучилися голови обласних державних адміністрацій та керівники профільних структурних підрозділів ОДА з усієї України, в тому числі керівник найвищої виконавчої гілки влади у Волинській області Олександр Савченко.

За словами Геннадія Зубка одна з важливих цілей первинної сільської медицини – знизити смертність за чотирьома найпоширенішими нозологіями – серцево-судинні  захворювання, бронхіальна астма, цукровий діабет, дерматологія за допомогою телемедицини.

Під час наради стало відомо, що загалом по Україні втілення проекту відповідає календарним термінам. Що стосується Волині, то на І квартал 2019 року заплановано 60 % запланованих амбулаторій ввести в експлуатацію. Решту, 40 %, добудують у другому кварталі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: