19:06, 21 Серпня 2019

На Волині підприємство зобов’язали полагодити дах у школі

У березні 2019 року у загальноосвітній школі села Топільно Рожищенського району вітром зірвало дах. Як з’ясувалося, будівельно-монтажні роботи із влаштування покрівлі над навчальним закладом наприкінці 2017 року виконало приватне підприємство “Захід-торг-буд”, яке надало трирічний гарантійний термін експлуатації об’єкту. Проте від незначних поривів вітру, що підтверджено документально, покрівля над спортивним залом школи була зруйнована — зірвана разом із кроквами та іншими дерев’яними конструкціями.

Про це інформує прокуратура Волині.

Відділ освіти Рожищенської райдержадміністрації, як замовник будівництва покрівлі, в травні 2019 року в порядку господарського судочинства подав позов до підрядника із вимогами безоплатного усунення недоліків у роботі, аби зобов’язати ПП “Захід-торг-буд” відремонтувати дах.

Позаяк у справі порушувались інтереси держави, в тому числі права та інтереси учнів школи, прокурори здійснили вступ у розгляд справи із наданням додаткових доказів та обґрунтувань на підтримку позиції відділу освіти.

За наслідками судового розгляду справи господарський суд Волинської області пристав на позицію прокурора та відділу освіти й рішенням від 21 серпня 2019 року зобов’язав ПП “Захід-Торг-Буд” упродовж двадцяти днів з дня набрання рішенням суду законної сили безоплатно усунути недоліки у роботі – провести капітальний ремонт даху над спортивним залом ЗОШ І-ІІІ ступенів села Топільно Рожищенського району.

Крім того, суд зобов’язав підприємство упродовж місяця з дня набрання рішенням суду законної сили провести відновнювальні ремонті роботи стелі та стін спортивного залу школи, які зазнали пошкодження внаслідок  руйнування даху.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: