21:05, 11 Червня 2019

На Волині під час спеки обмежать рух великовагового транспорту

На Волині буде обмеженим рух великовагового транспорту  дорогами загального користування державного значення. Таке обмеження триватиме до спаду спеки – кінця літа. 

Про це інформує прес-служба САД у Волинській області.

За інформацією Волинського центру з гідрометеорології протягом двох останніх днів в області спостерігається перехід температури повітря вище позначки +28ºС. Така ж спекотна погода утримуватиметься найближчими днями.

Водіям і перевізникам рекомендують враховувати цю інформацію при плануванні великовагових перевезень, адже на території Волині, як і в цілому по Україні, діє сезонне обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т.

На Волині таке обмеження встановили з 11:00 до 23:00 (в інших областях цей час може різнитися).

Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу (детальніше на сайті Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Користувачів доріг та перевізників закликають з розумінням та відповідальністю поставитись до запровадженого обмеження руху. Наголошують, що в області діють пункти габаритно-вагового контролю транспортних засобів, тож на порушників накладатимуться штрафні санкції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: