21:17, 03 Травня 2019

На Волині перевіряють стан та благоустрій спортивних майданчиків. ФОТО

Наприкінці квітня 2019 року в рамках Всеукраїнського місячника з благоустрою та упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» відбувся виїзд у Локачинський р-н, де комісія відвідала майданчики смт Локачі, с. Козлів, с. Старий Загорів, с. Хорів та Затурцівської ОТГ.

Про це розповідає Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” на своїй сторінці у «Фейсбук».

Мета візиту – надання організаційно-методичної допомоги в організації та проведенні Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», та технічний огляд майданчиків за місцем навчання, проживання і відпочинку. 

У смт Локачі відвідали місцевий стадіон «Колос», майданчик Локачинського ДНЗ «Пізнайко» та дитячий майданчик на вул. Миру, які упорядковані, відремонтовані та готові до експлуатації.

В ОНЗ “НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» спортивний майданчик зі штучним покриттям знаходиться в неналежному стані, а також тренажерне обладнання для ЗФП та лавки потребують фарбування та відновлення. Планується зробити протягом літнього періоду реконструкцію спортивного залу, майданчика зі штучним покриттям та майданчика з тренажерним обладнанням школи.

Спортивний майданчик з тренажерним обладнанням для фізичної підготовки, який знаходиться на балансі ЗОШ І-ІІ ст. с. Козлів у доброму стані та має привабливий естетичний вигляд, проте стадіон «Луга» сільської ради села Козлів не відповідає технічним умовам, майже повністю зруйнований і не прибраний, а також спортивний зал знаходиться в аварійному стані.

Питання реконструкції, щодо цих об’єктів неодноразово, протягом багатьох років піднімалося в ЗМІ, проте реакція громади, щодо відновлення цих спортивних об’єктів, відсутня.

На хорошому рівні проходить місячник в загальноосвітніх школах с. Старий Загорів та с. Хорів, де все відремонтували, пофарбували та прибрали.

В Затурцівській ОТГ поспілкувалися з директором загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. К. Липинського Михайлом Кушніром, оглянули спортивний майданчик з тренажерним обладнанням, який знаходяться в доброму стані та безпечний для занять, а футбольне поле має задовільний стан, на спортивних спорудах проводиться систематичне прибирання.

Зауваження, які були надані комісією будуть перевірятися, ще після визначених термінів їх виконання відповідно до акту обстеження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: