19:14, 04 Січня 2019

На Волині особливі діти ліпили посуд із глини. ФОТО

Гончар Віктор Дудка провів майстер-клас в нещодавно відкритій школі гончарства «Осередок», що в селі Липини Луцького району. 

Про це повідомили на сторінці Волинської ОДА у “Фейсбук”.

Майстер-клас відбувся в рамках флешмобу #Спілкуйся_нарівні.

Учні Нововолинської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 9 та учасники громадської організації «Сильні діти» мали нагоду власноруч виготовити глиняні вироби. Для початку Віктор Дудка коротко розповів про історію виникнення гончарства та про те, як він розпочав займатися цією справою. За його словами, робота з глиною допомагає розвивати дрібну моторику рук. Тож такі заняття є дуже корисними для дітей із вадами здоров’я.

Між іншим, деякі діти вже не вперше відвідують майстер-класи з ліплення глиною. Інші ж – одразу запитували, коли відбудеться наступне заняття та чи можна прийти з друзями і членами сім’ї.

Справа дуже копітка, тому не у всіх вийшло з першого разу завершити виріб, але спробували абсолютно всі. Емоції зашкалювали, адже робота захоплююча та надзвичайно цікава.

По завершенню заступник голови облдержадміністрації вручив Валентин Цьось всім учасникам майстер-класу солодкі подарунки, а також набори для розвитку творчих здібностей.

“Мені дуже приємно було провести з вами час. Переконаний, всі залишилися задоволені від роботи з глиною. Усі ви – великі молодці. Бажаю вам успіхів та більше позитиву”, – сказав Валентин Цьось.

Натомість, батьки подякували за чудову зустріч та домашню атмосферу, яка панувала. Окрім того, висловили побажання, аби такі гарні справи творили й надалі.

Зважаючи на те, що для випалення готових виробів потрібно близько 24 годин та й спеціалізована піч знаходиться в домашній майстерні Віктора Дудки, гончар подарував вже заздалегідь підготовлені глиняні стакани всім учасникам майстер-класу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: