15:32, 17 Березня 2019

На Волині обговорили стратегії поводження з твердими побутовими відходами

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся другий день третього модулю тренінгу, який присвячений поводженню із твердими побутовими відходами. 

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Під час трьох днів тренінгу представники волинських об’єднаних територіальних громад, які були відібрані до участі у цьому проекті, обговорюють відшкодування витрат, тарифи, інвестиційне фінансування і правила прийняття рішень.

Метою заходу є навчання ключових представників ОТГ щодо основних аспектів та підходів з відшкодування витрат, тарифів, інвестиційного фінансування у сфері управління твердими побутовими відходами, а також підтримка ОТГ у розроблені місцевих планів дій з управління твердими побутовими відходами.

Протягом другого дня тренінгу представники волинських ОТГ працювали із знаними тренерами — регіональним координатором Віктором Борисюком (GIZ), Філіпом Фішо (АНТ-груп) та Тетяною Омельяненко (АНТ-груп). Вони обговорили амортизацію активів, інвестиційне фінансування, інструменти оцінювання інвестиційних проектів, моделювання інвестицій та беззбитковість тощо.

Під час третього дня тренінгу представники ОТГ разом із тренерами поспілкуються про модель дерева прийняття рішень, бюджетні процедури, аналітичний облік і контроль витрат, технічну допомогу у розробці проектів місцевих планів дій з управління твердими побутовими відходами тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: