18:54, 02 Травня 2019

На Волині обговорили реформування медичної галузі у громадах

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування повідомили, що медичні заклади у п’яти волинських ОТГ підписали договори із Нацслужбою здоров’я.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України у «Фейсбук».

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулася робоча зустріч директора Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолія Пархом’юка, радника із муніципальних послуг Волинського ЦРМС Петра Лавринюка із регіональним координатором з підтримки реформи охорони здоров’я від Програми «U-LEAD з Європою»Василем Височанським.

Під час зустрічі обговорили плани на травень і питання, на які слід звернути увагу.

Зокрема, поспілкувалися про підписання договорів із Національною службою здоров’я України та написання стратегічних планів розвитку первинної медико-санітарної допомоги в об’єднаних територіальних громадах.

Регіональний координатор з підтримки реформи охорони здоров’я від Програми «U-LEAD з Європою» Василь Височанський розповів, що юридично самостійні медичні заклади у п’яти волинських ОТГ підписали договори із Нацслужбою здоров’я. Зокрема, йдеться про Велимче, Затурці та Заболоття. Раніше підписали договори Любешів та Прилісне.

Експерт пояснив, що тепер фінансування первинної медико-санітарної допомоги в цих ОТГ буде здійснювати через Національну службу здоров’я України. Інші ОТГ, за словами, координатора, «тримаються районних ЦПМСД».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: