19:38, 05 Серпня 2019

На Волині на поминальному обіді отруїлись люди: підозрюють сальмонельоз

За повідомленням Луцького місьрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру стало відомо, що протягом 1-2 серпня в інфекційне відділення госпіталізували п’ятьох хворих, в тому числі одну дитина з проявами гострої кишкової інфекції: підвищення температури тіла, скарги на блювоту, пронос, болі в епігастрії. Хворим встановлено попередній діагноз: гастроентероколіт або сальмонельоз. Стан хворих середньої важкості.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного лабораторного центру.

В ході епідеміологічного розслідування встановили, що зазначені вище захворілі особи перебували на поминальному обіді в кафе торгового центру “Україна” у м. Ківерці.

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, обласний лабораторний центр проводить комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху. В домашніх осередках та на об’єкті спалаху провели кінцеву дезінфекцію, відібрали для лабораторного дослідження проби готових страв, питної води, гігієнічних змив. Провели бактеріологічне обстеження працівників кафе. Встановили медичний нагляд за вогнищами захворювань та учасниками заходу.

На період епідеміологічного розслідування, за рекомендацією лабораторного центру, з 2 серпня харчова потужність припинила роботу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: