14:28, 21 Серпня 2019

На Волині митники в автомобілях виявили майже 3,5 тисяч пачок прихованих цигарок

Волинські митники виявили у транспортних засобах, що в’їжджали в Україну через пункти пропуску, розташовані на українсько-білоруському кордоні, майже 3,5 тисяч пачок прихованих цигарок з акцизними марками Білорусії, проте без акцизних марок України.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, через пункт пропуску “Дольськ” водій — громадянин України намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, перемістити 1500 пачок торгової марки «Фест» на загальну суму 33600 грн. Для виявлення схованки митникам довелось демонтувати носову частину та настил підлоги «VOLKSWAGEN TRANSPORTER». За приховування від митного контролю з улаштуванням тайника у чоловіка вилучили і цигарки, і автомобіль. Відповідно до ст. 483 Митного кодексу України вони підлягають конфіскації за рішенням суду.

А в пункті пропуску “Доманове” перемістити тютюнові вироби намагалися один за одним водії двох вантажівок — громадяни Білорусії. Один з них 860 пачок «Мінська» поклав у спальному відділенні кабіни авто. Вартість підакцизного краму — 9720 грн. Другий — 1120 пачок вартістю 25752 грн склав у ящику для інструментів причепа.

Крім вилучення обмеженого до ввезення в Україну товару, усім доведеться сплатити штраф у розмірі повної вартості предметів правопорушення. Загалом 3480 пачок конфіскованих цигарок оцінені у майже 70 тисяч грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: