09:21, 01 Червня 2019

На Волині лісівники привітали школярів з останнім дзвінком та вручили грошові подарунки. ФОТО

На Волині працівники ДП «Поліське ЛГ» привітали школярів з останнім дзвінком та вручили грошові подарунки.

Про це інформує ДП «Поліське ЛГ».

Лісівники ДП «Поліське лісове господарство» відвідали останній дзвінок у школах району, а саме: Маневицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Андрія Снітка, НВК Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 гімназія, Старочорторийську ЗОШ І-ІІІ ступенів та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Красноволя.

Не просто відвідали школи з вітальним словом, але і з грамотами та грошовими подарунками за участь школярів у конкурсах «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей», малюнок і твір на тему «Людина і ліс», започаткованих Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

За зайняте І місце у конкурсі малюнку та за кращий твір на тему «Людина і ліс» учні отримали по 500 грн, за зайняте ІІ місце – 400 грн, за ІІІ місце – 300 грн.

За зайняте І місце у конкурсі «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей» винагорода становила – 1000 грн, за зайняте ІІ місце – 600 грн, за зайняте ІІІ місце – 300 грн.

Лісівники привітали школярів із успішним закінченням навчального року, та побажали гарного відпочинку на літніх канікулах, не забуваючи про правила безпечного відпочинку у лісі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: