13:35, 18 Січня 2018

На Волині ліквідували підпільну АЗС. ФОТО

Співробітники податкової міліції Волині, під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області, в рамках проведення операції «Акциз-2018» припинили діяльність підпільної автозаправної станції в місті Горохів.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Житель міста Горохів облаштував на території одного з підприємств незаконну діяльність, пов’язану з реалізацією дизельного пального невідомого походження. З метою ухилення від сплати обов’язкових платежів до бюджету вказана АЗС діяла без будь-яких дозвільних документів та з порушенням порядку реалізації підакцизних товарів.

Так, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 204 КК України, співробітники оперативного та слідчого управлінь ГУ ДФС у Волинській області на підставі ухвали суду провели обшук на території, де зосереджувалася нелегальна діяльність.

Правоохоронці під час обшуку виявили та вилучили понад 6000 літрів дизельного пального, технологічне обладнання,  що забезпечувало його реалізацію, а також готівку отриману від незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів.

Наразі проводяться подальші слідчі дії з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: