23:01, 14 Липня 2019

На Волині кандидат в народні депутати заявляє про погрози життю його помічнику

На Волині кандидат в народні депутати по округу № 20 Вячеслав Рубльов (“Слуга народу”) заявляє про погрози життю його помічнику на волонтерських засадах Владиславу Майбороді із боку політичних конкурентів.

Про це інформує громадська мережа “ОПОРА”.

За словами Вячеслава Рубльова, Владислав Майборода є помічником кандидата на волонтерських засадах та скрізь їздить із ним на зустрічі. Він фіксує питання, із якими звертаються люди, а також збирає інформацію про підкуп виборців та роздає їм агітматеріали, які попереджають про кримінальну відповідальність за підкуп. Саме це, на думку кандидата, могло стати мотивом “візиту” до його помічника.

Владислав Майборода розповів, що невідомі чоловіки прийшли до його квартири 11 липня близько 07:30. Двері відкрила мама помічника. Невідомий чоловік сказав їй, що чекає сина “по роботі”. Проте коли Владислав вийшов до кімнати, то не впізнав цієї особи.

“Це перший раз в моєму житті, коли були прямі погрози моєму життю. За себе не так переживаю, але були й погрози щодо моєї родини”, — каже Владислав Майборода.

Невідомий чоловік представився Олександром і сказав виходити з квартири, щоб поговорити. Однак мати не хотіла відпускати хлопця.

“В моїй квартирі був фізичний супротив – вони хотіли висмикнути мене з квартири, штовхнули мою матір. Я сказав, щоб не чіпали, швидко одягнувся і вийшов на вулицю. Там я побачив 5 осіб спортивної статури – зчинився галас, вийшов мій батько і ці люди злякалися розголосу. Але вони сказали – ти ще не знаєш, що тебе очікує”, — розповідає помічник кандидата.

За його словами, на вулиці один із чоловіків сказав, що вони від Сергія Мартиняка — чинного нардепа та кандидата у депутати по тому ж округу.

“Я спитав його – від кого ви? Він каже, що від Сергія Мартиняка. Вони сказали, що я неправильно себе веду, і хотіли щоб я припинив свою волонтерську діяльність у допомозі Вячеславу Рубльову”, — додав Владислав Майборода. З приводу цієї ситуації він написав заяву до правоохоронних органів.

Вячеслав Рубльов додав, що прибув на місце події одразу після дзвінка помічника та застав там двох із п’яти осіб, із якими спілкувався Майборода.

“Я зранку дізнався про цю ситуацію з телефонного дзвінка Влада. Він розповів про невідомих людей, які прийшли до нього. Коли я прибув до Влада, я побачив двох людей – одного із них я бачив десь біля Сергія Мартиняка раніше. Він мені сказав, що працював в правоохоронних органах, не хоче тиснути, але хоче попередити, щоб ми не вели своєї діяльності. Я сказав, що ми попереджаємо людей про кримінальну відповідальність, яку несуть за підкуп виборців. Те, що в принципі робить Влад — він розміщує агітку, і людям роздає, і попереджує про кримінальну відповідальність”, — додав Вячеслав Рубльов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: