15:38, 10 Жовтня 2018

На Волині із з митного складу викрали авто

Надвечір 9 жовтня з митного складу в смт Ратне грабіжники викрали автомобіль “АUDІ А6”, 2005 року випуску, оціненим експертами у майже 120 тис грн. Нині справу розслідують уповноважені Нацполіції, яких одразу на місце події викликала відомча охорона.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

В. о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький, не вдаючись у подробиці слідства, повідомив деталі інциденту на брифінгу щодо результатів роботи митниці за 9 місяців цього року.

Зокрема, цей транспортний засіб у квітні 2017 року ввіз на митну територію України його власник з молдавським громадянством. У вересні 2018 року під час його виїду з митної території України зафіксували одразу два правопорушення: перевищення нерезидентом строку тимчасового ввезення транспортного засобу більше ніж на 10 діб та передачу ним у володіння та користування сторонній особі автомобіля, стосовно якого надали пільги щодо сплати митних платежів.

З метою припинення незаконного використання на митній території України цього автомобіля посадові особи митниці склали протокол про порушення митних правил відповідно до статей 481 та 485 Митного Кодексу України. Предмет правопорушення як такий, що підлягає конфіскації за рішенням суду, вилучили та 9 жовтня 2018 року згідно опису переданий на склад Волинської митниці ДФС у смт Ратне.

Цього ж дня група зловмисників (до 2 десятків чоловіків), зламали браму стоянки для автомобілів складу і,  маючи відповідний ключ запалювання, вивезли його у невідомому напрямку.

Нині Волинська митниця ДФС співпрацює зі слідством і сподівається на оперативне розкриття цього зухвалого злочину, – підсумував Євгеній Шелігацький.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: