16:21, 30 Квітня 2019

На Волині громада не захотіла переходити від УПЦ МП до ПЦУ

29 квітня 2019 року, на другий день Пасхи, у Свято-Преображенському храмі села Четвертня Колківського благочиння відбулося парафіяльне зібрання релігійної громади, учасники вирішили залишитися в юрисдикції УПЦ МП.

Про це повідомляє Волинська єпархія УПЦ МП.

Парафіяльні збори очолив настоятель релігійної громади – протоієрей Серафим Сімонович. Також був присутній благочинний Колківської округи протоієрей Петро Бугайчук.

Як зазначає прес-служба єпархії, щоб попередити можливі маніпуляції, православна громада надіслала письмове рішення церковної двадцятки, про проведення парафіяльних зборів 29 квітня 2019 року та запрошення в.о. старости Четвертнянського старостинського округу № 5, Ользі Махновець, яка у підсумку, була присутньою на них у якості представника місцевої влади.

Також, на збори запросили ініціаторів переходу до ПЦУ. Один з ініціаторів, який збирав підписи за перехід, увійшов у комісію з підрахунку голосів.

За результатами відкритого голосування громади, 176 чоловік проголосували за збереження юрисдикції УПЦ МП на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. 15 чоловік утрималось.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: