18:43, 04 Січня 2018

На Волині фіскали за рік відкрили близько сотні кримінальних проваджень

Напрацювання співробітників податкової міліції  ГУ ДФС у Волинській області протягом 2017 року стали основою для початку 92 кримінальних проваджень щодо порушень у сфері оподаткування, митній та бюджетних сферах. В тому числі, у 22 випадках фіскали ГУ ДФС Волині зібрали інформацію, що свідчить про тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, викриті факти ухилень від сплати податків стали підставою для початку досудового розслідування у 24 кримінальних провадженнях, які кваліфікуються за ст. 212 КК України. У шістнадцяти випадках йдеться про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Завдяки заходам підрозділів податкової міліції Волині по закінчених кримінальних провадженнях відшкодовано близько 4 мільйонів гривень завданих збитків.

Крім того, щоб забезпечити повернення завданих державі збитків, на майно порушників та вилучені товарно-матеріально цінності накладено арешт вартістю понад 12 мільйонів гривень.

Про те, що оперативники спільно зі слідчими фінансових розслідувань ГУ ДФС в області забезпечили проведення якісного досудового розслідування у кримінальних провадженнях свідчить той факт, що протягом 2017 року винним особам оголосили підозри про вчинення кримінальних правопорушень та матеріали 23 кримінальних проваджень скерували до суду.

За результатами розгляду скерованих до суду кримінальних проваджень судова гілкою влади винесла дев’ять обвинувальних вироків, у яких винним особам призначили покарання.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: