18:29, 08 Червня 2019

На Волині до УПЦ МП приїхав священик з Кіпрської Церкви

Священник Кіпрської Православної Церкви, архімандрит Нектарій (Бакопулос), здійснив візит до Волинської єпархії.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

7 червня 2019 року, секретар Тамососької єпархії Кіпрської Православної Церкви, архімандрит Нектарій, підтримав вірян Волинської єпархії УПЦ і запевнив їх у тому, що світове Православ’я шукає шляхи вирішення української церковної кризи. Архімандрит Нектарій, у супроводі заступника голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, протоієрея Миколая Данилевича, відвідав парафії Волинської єпархії.

Розпочався візит із зустрічі з керуючим Волинською єпархією, єпископом Нафанаїлом.

Протягом дня гості відвідували православних християн у селах Брониця, Нуйно та Раків Ліс Камінь-Каширського району, молитовно підтримуючи віруючих людей та священників, у яких, як заявили в УПЦ МП, “були відібрані храми”.

Відвідуючи тимчасові храми та “храмові хатинки”, архімандрит Нектарій разом з кліриками Волинської єпархії звершували молебень за мир в Україні та за єдність світового православ’я.

У своїх зверненнях до вірян, священик Кіпрської Православної Церкви акцентував увагу на тому, що Церква Кіпру однією з перших висловила повну підтримку УПЦ Митрополитові Онуфрію.

“Саме тому я тут, серед вас. Для того щоб подивитись на ситуацію в Україні не через Інтернет, а мати особистий досвід, особисті враження цієї ситуації, яка склалась та передати цей досвід християнам Кіпру. Щоб вони знали з перших вуст, що саме відбувається в Україні” – наголосив представник Кіпрської Православної Церкви.

Він заявив, що прийде час і люди знову будуть звершувати літургію у своїх храмах.

Наприкінці дня, секретар Тамососької єпархії Кіпрської Православної Церкви, разом з кліриками Волинської єпархії завітали у Стрітенський Михнівський жіночий монастир. Поспілкувавшись з сестрами, священники приклонились до храмових святинь та в чергове піднесли молитву за єдність світового православ’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: