22:40, 18 Лютого 2019

На Волині до складу п’яти ОВК увійшло 179 представників

Центральна Виборча Комісія 18 лютого утворила п’ять окружних виборчих комісій у Волинській області. До складу ОВК у виборчому окрузі № 19 увійшло 35 членів комісії. До складу ОВК у територіальних округах № 20-23 увійшло по 36 представників від кандидатів.

Про це повідомляє “ОПОРА”.

До складу кожної з п’яти волинських ОВК увійшли представники 34 кандидатів у Президенти України, зокрема: Романа Безсмертного, Юрія Бойка, Віктора Бондара, Олександра Вілкула, Микола Габера, Анатолія Гриценка, Олександра Данилюка, Юрія Дерев’янка, Василя Журавльова, Володимира Зеленського, Сергія Капліна, Іллі Киви, Віктора Кривенка, Руслана Кошулинського, Віталія Купрія, Юлії Литвиненко, Олега Ляшка, Олександра Мороза, Валентина Наливайченка, Романа Насірова, Андрія Новака, Сергія Носенка, Володимира Петрова, Петра Порошенка, Руслана Ригованова, Андрія Садового, Віталія Скоцика, Ігоря Смешка, Олександра Соловйова, Сергія Тарути, Юлії Тимошенко, Юрія Тимошенка, Ігоря Шевченка і Олександра Шевченка.

По чотири представники у п’яти окружних виборчих комісіях на Волині отримали кандидати Ольга Богомолець та Сергій Кривонос. Разом з тим, лише один представник у комісії у Волинській області буде працювати за поданням кандидата Юрія Кармазіна.

Натомість, одразу сім кандидатів не мають жодного представника у окружних виборчих комісіях на Волині. Йдеться про кандидатів у Президенти: Геннадія Балашова, Інну Богословську, Олександра Ващенка, Дмитра Гнапа, Дмитра Добродомова, Аркадія Корнацького та Євгена Мураєва.

Разом з тим, “ОПОРА” проаналізувала і керівні склади окружних виборчих комісій на Волині. Посади голів у комісіях отримали представники Сергія Кривоноса (ТВО № 19), Андрія Садового (ТВО № 20), Віталія Купрія (№ 21), Ольги Богомолець (ТВО № 22), Іллі Киви (ТВО № 23). Посади заступників дісталися представникам: Руслана Ригованова (ТВО № 19), Миколи Габера (ТВО № 20), Ігоря Смешка (ТВО № 21), Романа Безсмертного (ТВО № 22) і Василя Журавльова (ТВО № 23). Посади секретарів отримали кандидати: Олександр Мороз (ТВО № 19), Руслан Кошулинський (ТВО № 20), Юлія Тимошенко (ТВО № 21), Володимир Петров (ТВО № 22) і Сергій Тарута (ТВО № 23).

Відповідно до частини 2 статті 23 Закону України «Про вибори Президента України» окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за сорок днів до дня виборів у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії у кількості не менше дванадцяти осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: