16:49, 26 Липня 2019

На Волині до лісового фонду повернули землі вартістю 100 мільйонів гривень

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Прокуратура Волині вжила заходів задля відновлення правового статусу незаконно наданих в оренду фермерському господарству 77 га земель лісового фонду вартістю 100 млн. грн.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Господарський суд Волинської області задоволив позов прокуратури області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Головного управління Держгеокадастру в області, Рожищенської районної державної адміністрації, одного із фермерських господарств та Копачівської сільської ради Рожищенського району та визнав незаконними і скасував рішення щодо передачі землі й визнав недійсними договори оренди, згідно з якими 77 га земель, серед яких і 40 га лісу, вартістю 100 млн. грн. передали у користування фермерського господарства як землі сільськогосподарського призначення.

Прокурори з’ясували, що внаслідок прийняття незаконних рішень ці землі незаконно вилучили із користування Державного підприємства “СЛАП “Рожищеагроліс” та змінили їхнє цільове призначення із земель лісового фонду на землі сільськогосподарського призначення.

Відтак, в суді прокуратура домоглася повернення земель до лісового фонду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: