08:48, 05 Липня 2019

На Волині до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 4 мільярди гривень податків і зборів

Протягом першого півріччя 2019 року на Волині до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 мільярди 995 мільйонів гривень податків і зборів, які адмініструють органи ДФС.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Сума сплачених волинянами податків на 745,2 мільйона гривень перевищує аналогічна показники минулого року.

«Підсумок першого півріччя — ріст податкових надходжень на 22,3 відсотка проти минулорічних показників. Позитивна динаміка нині є визначальною в мобілізації надходжень до держбюджету та бюджетів громад. Власне за таким ростом — системна і якісна робота колективу волинських фіскалів, які забезпечують ефективний процес адміністрування податків і конструктивний діалог з платниками податків», — наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

За словами керівника волинських фіскалів, серед чинників, які впливають на стан податкових надходжень, не лише активна взаємодія з представниками сумлінного бізнесу, а й своєчасне попередження ризиків несплати податків.

«Володіючи необхідними інформаційно-аналітичні ресурсами ми намагаємося максимально швидко та  якісно опрацьовувати подану платниками звітність, виявляти можливі зловживання з тим, щоб попередити мінімізацію сплати податкових платежів окремими бізнес-структурами. Таким чином, окрім збільшення надходжень, наша діяльність сприяє  створенню більш комфортних умов для діяльності соціально відповідального бізнесу, який дотримується вимог закону та дбає про інтереси держави», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: