22:40, 17 Грудня 2018

На Волині діти власноруч робили новорічні віночки

Вихованці Маневицького шкільного лісництва ДП «Маневицьке лісове господарство» виготовляли новорічні композиції.

Про це повідомила прес-служба Волинського ОУМЛГ.

Ініціативу висловила інженер побічного користування Ірина Остапчук, котра разом з вихованцями розпочала втілювати задумане в реальність.

«Особливо приємно те, що зробити красиві новорічні композиції своїми руками зможе кожен. Сьогодні ми використовували найпростіші матеріали – шишки, жолуді, каштани, свіжі гілочки ялини. Останнім часом новорічні або різдвяні вінки користуються великою популярністю, їх можна вішати на двері, вікна також підвішують на мотузочках до стелі і, звичайно ж, роблять на їх основі різноманітні композиції, вставляючи всередину свічки та вази», ‒ розповіла Ірина Остапчук.

Новорічні композиції, виготовлені своїми руками – це відмінна можливість отримати чудовий настрій і прикрасити житло по-особливому. Кожна дитина, яка сьогодні була на майстер-класі, мала змогу виготовити та забрати з собою віночок, який в подальшому прикрасить їхню оселю.

І головне: неймовірна радість, креатив, самостійність та ентузіазм, який випромінювали учні під час майстер-класу. Адже, як виявилось, виготовити подібний декор досить легко, достатньо лише увімкнути фантазію та додати ідеї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: