23:58, 01 Червня 2019

На Волині дикі звірі приходять на підгодівлю цілими родинами. ФОТО

Незважаючи на те, що популяція диких кабанів останнім часом зменшилася внаслідок заходів, що проводилися у зв’язку із виявленням африканської чуми, відеокамери фіксують кадри з ними у лісах Волинської області.

Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Підприємство ДП «Маневицького ЛГ» має дві камери з датчиком руху, які розміщують у лісах поблизу спеціальних підгодівельних майданчиків – таким чином вдається спостерігати за дикими звірами, не порушуючи їхній спокій.

«Кабани – стадні тварини, що живуть невеликими групами по 20-50 особин. І що особливо цікаво – в кабанячому стаді панує матріархат, всім заправляє старша самка. День і ніч і у них зазвичай час відпочинку, а ранок і вечір – період годування. Маленькі поросята скрізь слідують за матір’ю і харчуються її грудним молоком до трьох-чотирьох місяців. Потім починають поступово зростати і вже через півтора року самки кабанів стають статевозрілими. А ось самці дозрівають трохи довше, статевозрілими вони стають лише в 5-6 років», – розповідає про звички тварин  головний мисливствознавець ДП «Маневицьке ЛГ» Микола Корець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: