13:09, 23 Червня 2018

На Волині дев’ятикласника судитимуть за крадіжки, грабежі та розбої

Нововолинський відділ Володимир-Волинської прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 15-річним мешканцем одного з сіл Іваничівського району крадіжок, грабежів та розбоїв (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1, ч.2, ч.3 ст. 185, ч.2 ст. 186, ч.1, ч.2 ст. 187 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Упродовж вересня 2017 – квітня 2018 року девятикласник, якого уже притягували до кримінальної відповідальності, 6 разів викрадав мобільні телефони з місць, де вони лежали в доступі – зі столів продавців у магазинах в Ковелі, реєстратури поліклініки, офісу страхової компанії, учительського столу в кабінеті однієї з шкіл у в Нововолинську.

Сам, а також разом з невстановленим поки спільником, хлопець 11 разів нападав на перехожих у Нововолинську й, іноді побивши потерпілого аж до втрати свідомості, відбирав гроші, барсетки, сумки, телефони.

На рахунку зловмисника також дві крадіжки з проникненням у торгівельні кіоски в шахтарському місці. Звідти він викрадав гроші та продукти харчування.

Усього злочинними діями обвинуваченого потерпілим завдав шкоди на майже 44 тис. грн.

Невдовзі він постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.         

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: