18:20, 12 Квітня 2019

На Волині депутати просять Президента звільнити очільницю РДА. ДОКУМЕНТИ

На Волині голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь звернувся з вимогою до президента Петра Порошенка, щоб той сприяв звільненню з посади очільниці Іваничівської РДА Лілії Кревської.

Своє звернення він опублікував у «Фейсбук».

Депутати районної ради ще декілька місяців тому оголосили очільниці про недовіру. Відповідно до процедури, звернення мав би розглянути президент та прийняти відповідне рішення, але Порошенко досі ігнорує це питання.

«Користуючись своїми повноваженнями, Ви звільняєте голів як районних так і обласних адміністрацій, називаючи їх «політичними фігурами». Дозволю собі Вас процитувати: «Голова облдержадміністрації є політичною посадою, а за оцінками, яку дали мешканці чинній владі (адже йдеться не тільки про оцінку роботи Президента, а й голови ОДА), його варто було звільнити.

У мене як голови Іваничівської районної ради Волинської області, усього депутатського корпусу та й усіх жителів нашого району, до Вас питання : Чому й досі Ви як Президент, гарант Конституції України не тільки не виконали свій прямий обов’язок – звільнити, а й ніяк не відреагували на рішення Іваничівської районної ради ще від 21.12.2018 р. № 33/3 «Про висловлення недовіри голові Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області Кревській Лілії Богданівні» , яке прийняте більше, ніж двома третинами голосів від депутатського складу ради? Де ж Ваша політична воля? Де дотримання Основного Закону України? Ви говорите про варягів щодо Одеської області?! Ваша ж «принципова позиція» – в області будуть губернаторами працювати ті, хто проживає там!

Ви говорите, що зробили висновки?! А де ж та Ваша «принципова позиція» щодо Волині? І , зокрема нашого району? Де Ваші так звані «висновки»? Де Ваше безпосереднє виконання закону України? Де Ваша хоча б «якась» реакція на рішення Ваших виборців?», — йдеться у дописі чиновника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: