14:59, 11 Січня 2019

На Волині частину приміщення дитсаду незаконно використовували під аптеку

За втручання Маневицької місцевої прокуратури дитячому навчальному закладу повернули частину приміщення, яку незаконно використовували під аптечний пункт.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Господарський суд Волинської області задоволив у повному обсязі позовні вимоги Маневицької місцевої прокуратури та визнав незаконним укладений відділом освіти Любешівської райдержадміністрації з Державною центральною районною аптекою № 33 договір, яким частину приміщення Бірківського дошкільного навчального закладу передали в оренду під аптечний пункт.

У ході здійснення представницьких повноважень прокурори з’ясували, що відділ освіти райдержадміністрації, передаючи цю частину приміщення ДНЗ площею 47 м² в оренду, та управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради, укладаючи додаткову угоду до договору оренди, грубо порушили імперативні вимоги законодавства про освіту, відповідно до яких майно та об’єкти навчальних закладів можуть використовуватись винятково в освітніх цілях.

Відтак, звернувшись до суду із позовною заявою в інтересах держави в особі Любешівської селищної ради, прокурори домоглися повернення частини приміщення навчальному закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: