09:45, 20 Серпня 2019

На Волині бізнесмени «грішать» тим, що не завжди правильно проводять операції через касовий апарат

Кожна фактична перевірка волинських фіскалів у місцях масового відпочинку громадян на Волині була результативною. Із 40 перевірених без попередження суб’єктів господарювання в курортній зоні виявили 74 порушення норм чинного законодавства при застосуванні касової техніки.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

“Як з’ясувалося в ході перевірок, представники бізнесу найчастіше «грішать» недотриманням порядку обліку товарів та не завжди правильно проводять операції через касовий апарат.Зокрема, волинські фіскали встановили 39 та 21 порушення відповідно. Окрім того, фіскали виявили 12 порушень безпосередньо при проведенні касових операцій і 2 випадки здійснення розрахункових операцій без РРО платником єдиного податку всупереч вимогам закону, який зобов’язує реалізовувати підакцизну продукцію через РРО”, — йдеться у повідомленні.

Нагадають, що контрольно-перевірочні заходи в санаторно-курортних зонах Волинської області тривають з початку відкриття сезону відпочинку.

Попередньо волинські фіскали спільно із державними органами та органами місцевого самоврядування провели співбесіди та зустрічі з платниками податків. У ході діалогу з представниками підприємництва наголошувалося на необхідності здійснювати легальну діяльність, правильно обліковуючи готівку та застосовувати зареєстровані реєстратори розрахункових операцій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: