14:55, 02 Травня 2019

На Волині більше сотні призовників відправили на строкову службу

В Луцьку, на збірному пункті Волинського обласного військового комісаріату відбулися урочистості з нагоди відправки до Збройних Сил України та інших військових формувань більше сотні юнаків.

Про це повідомляють на сайті Волинської облдержадміністрації.

Захід відбувся під керівництвом військового комісара Волинського обласного військового комісаріату полковника Романа Кулика за участю представників Повітряних Сил, Десантно-штурмових військ, навчальних центрів Збройних Сил України, Національної гвардії, спілки воїнів АТО (ООС), посадових осіб обласної й місцевої влади.

Загалом впродовж призовної кампанії «Весна-2019» з Волинської області на військову строкову службу планують відправити близько шести сотень громадян України віком від 20 до 27 років.

З них до Збройних Сил України близько половини, решта проходитимуть військову службу в Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту України.

Як зазначив військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату полковник Роман Кулик військова служба сьогоднішніх призовників розпочнеться з навчальних центрів Збройних Сил, де вони здобудуть первинні навики та знання, а пізніше продовжать службу відповідно до отриманої військової спеціальності в інших військових частинах.

За сприяння регіонального музею військової техніки Міністерства оборони України на території обласного збірного пункту діяла виставка зразків сучасної зброї та екіпірування, яку відвідали більше трьох сотень місцевих жителів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: