11:41, 19 Квітня 2019

На Волині агітматеріали кандидата у Президенти виявили у приміщенні дільничної комісії

У місті Рожище Волинської області 17 квітня спостерігач Громадянської мережі “ОПОРА” виявив друковані агітаційні матеріали на користь кандидата у Президенти Петра Порошенка у приміщенні ДВК № 070781, яке знаходиться у районному будинку культури. За вказаним фактом спостерігач звернувся в поліцію.

Про це повідомляє “ОПОРА”.

Під час візиту до Рожищенського районного дому «Просвіта» комунальної власності, де водночас розміщена виборча дільниця № 070781, спостерігач зафіксував друковану агітаційну продукцію в одному з приміщень ДВК. Так, у кабінеті на столі виявили близько десятка газет «21 квітня обирай!», які є агітматеріалами, виготовленими із виборчого фонду кандидата Петра Порошенка. Особа, яка назвалася членом ДВК, однак, не назвала своїх імені та прізвища, запропонувала спостерігачу взяти вказаний агітаційний матеріал.

На запитання, яким чином ці газети опинилися у приміщенні ДВК, спостерігачу повідомили, що їх приніс хтось сторонній.

За вказаним фактом представник “ОПОРИ” написав заяву до правоохоронних органів.

Згідно із частиною 8 статті 29 Закону України «Про вибори Президента України», члену виборчої комісії під час виконання своїх обов’язків забороняється агітувати за чи проти кандидатів на пост Президента України, а також публічно оцінювати діяльність кандидатів на пост Президента України та партій – суб’єктів виборчого процесу.

Відповідно до частини 21 Закону України «Про вибори Президента України», забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: