18:13, 02 Травня 2018

На Волині аферисти вимагають гроші від імені фіскалів

На Волині є випадки, коли громадяни-шахраї нібито від імені посадових осіб територіальних органів ДФС у Волинській області телефонують до керівників потужних волинських підприємств чи підприємців і вимагають матеріальну винагороду за невтручання в господарську діяльність.

Про це інформує управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області.

Зокрема, підприємливі зловмисники за непроведення перевірки та певну лояльність до платника податків пропонують директору підприємства чи підприємцю сплатити суму, що інколи коливається в межах декількох тисяч доларів. Такі факти шахрайства мають місце як в обласному центрі Волині, так і на території області.

Тому в ГУ ДФС у Волинській області звертаються до платників податків бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДФС під виглядом працівників Державної фіскальної служби або нібито від їх імені негайно інформувати управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області за номером (0332)777171, або відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону “102”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: