11:13, 26 Травня 2020

На відремонтованій ділянці автошляху на Волині нанесли дорожню розмітку

На відремонтованій ділянці Переспа – Козин автошляху М-19 нанесли розмітку холодним пластиком.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області у «Фейсбук».

Все ближче до завершення роботи з поточного середнього ремонту на об’єкті км 117+000 – км 125+000, що на автодорозі М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест). На відремонтованому цьогоріч дорожньому покритті на ділянці Переспа – Козин вже нанесли дорожню розмітку. Для цього застосовували двокомпонентний холодний пластик, який є найбільш зносостійким із розмічальних матеріалів. Також завершили роботи з влаштування місцевого проїзду. Наразі підрядне підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» встановлює дорожні знаки і сигнальні стовпчики, а також виконує інші роботи з організації безпеки руху та благоустрою. Тож незабаром відремонтовану ділянку дороги М-19 від км 117+000 до км 125+000, протяжністю 8 км, введуть в експлуатацію.

На автошляху М-19 в межах Волинської області ремонтні роботи проходять також на ділянці км 140+850 – км 153+750, яка пролягає між населеними пунктами Княгининок – Прилуцьке.

«Будьте уважними, обережними та відповідальними на автодорогах, особливо в місцях проведення дорожніх робіт!»,  – наголошують у службі автомобільних доріг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: