10:26, 15 Травня 2018

На «Устилузі» вилучили партію косметики на понад 200 тисяч гривень. ФОТО

Волинські митники на посту Устилуг зняли з рейсового автобуса партію незадекларованого товару на більше 200 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба Волинської митниці ДФС.

Рейсовий автобус “Вроцлав – Харків” в’їжджав в Україну з Польщі через пункт пропуску Устилуг “червоним коридором”. Під час проведення митного контролю усім пасажирам та водію запропонували заповнити митну декларацію для письмового декларування товарів, що переміщуються ними для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю. Проте жодної декларації подано не було.

У той же час у багажному відділенні автобуса інспектором управління протидії митним правопорушенням виявили незадекларований товар торгової марки “MODERE”: 58 пляшечок мінералів, 42 пляшки афродизіака, 76 флаконів ополіскувача для ротової порожнини, банки харчових добавок та косметики різного складу. Загалом 394 флакони на суму 237 192 гривні. Ця партія товару, як з’ясувалось, належала водію автобуса.

Партію тимчасово вилучили, до рішення суду щодо притягнення водія, громадянина України, до адміністративної відповідальності. За порушення митних правил, згідно зі статтею 472 Митного Кодексу України, вона підлягає конфіскації. Крім того, таке правопорушення тягне за собою штраф у розмірі 100 відсотків вартості незадекларованого товару.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: