17:05, 10 Лютого 2024

На українсько-польському кордоні у чергах стоять 1300 вантажівок

На українсько-польському кордоні, де польські фермери поновили блокування, у чергах до пунктів пропуску перебуває приблизно 1300 вантажівок.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає кореспондент «Укрінформу».

«За минулу добу ми бачимо збільшення черг на території Польщі тих вантажних транспортних засобів, які очікують на можливість перетину кордону у бік України», – сказав Демченко.

За його словами, станом на ранок у напрямках трьох КПП, які блокують польські фермери,– «Ягодин-Дорогуськ», «Рава-Руська-Гребенне» та «Шегині – Медика» – у чергах перебуває приблизно 1300 вантажівок, найбільше — навпроти пункту пропуску «Ягодин».

Речник ДПСУ також відзначив збільшення кількості вантажних транспортних засобів у черзі до пункту пропуску «Краківець», де рух не блокується, тому водії обирають його для перетину кордону.

«Станом на ранок навпроти «Краківця» у бік України на території Польщі в чергах перебуває трохи більше як 800 вантажних транспортних засобів», – зазначив Демченко.

Польські аграрії 9 лютого розпочали блокування доріг по всій країні, а також пунктів пропуску на польсько-українському кордоні. За словами організаторів страйку з незалежної профспілки фермерів «Солідарність», блокування доріг біля пунктів пропуску триватиме впродовж місяця, до 10 березня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: