13:10, 24 листопада 2019

На території національного парку встановили фотопастки

На території НПП “Прип’ять-Стохід” проводять наукові дослідження.

Про це повідомляє заступник директора з наукової роботи Михайло Химин у “Фейсбук”.

Ще на початку літнього сезону започаткували сучасні методидослідження тварин у НПП “Прип’ять-Стохід” в рамках міжнародного проекту “Полісся – дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших в Європі природних регіонів”.

Тоді провели тренінг з використання фото- і відеопасток за сучасними технологіями, які дозволяють спеціально встановленою апаратурою цілодобово і на протязі тривалого часу (по кілька тижнів, у залежності від погодних умов) фіксувати на фото і відео і записувати звукові сигнали в певних точках представників тваринного світу. Через цю апаратуру є можливістю спостерігати на відстані онлайн і робити дубль запис фото і відео онлайн через навігаційну систему.

У поле роботи фотопасток можуть попасти не лише об’єкти тваринного світу, але й недобросовісні громадяни (браконьєри, лісокради, їх транспортні засоби, інші порушники режиму території НПП), що сприятиме підвищенню ефективності роботи державної служби охорони НПП “Прип’ять-Стохід”.

Цього тижня встановили фотопастки у різних місцях території НПП.

Нагадаємо, 21 листопада  у лісових масивах Цуманського лісництва ДП “Цуманське ЛГ” лісопорушника зафіксувала одна з встановлених “фотопасток”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: