20:20, 20 листопада 2023

На території Ківерцівської громади виявили стихійне несанкціоноване сміттєзвалище

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища у Волинській області  провели природоохоронний захід державного нагляду (контролю), спрямований на запобігання та виявлення  правопорушень вимог природоохоронного законодавства на території Луцького району.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Під час проведення заходу виявили факт розміщення стихійного несанкціонованого сміттєзвалища за межами населеного пункту села Озеро на території Ківерцівської громади.

Стихійне сміттєзвалище площею 0,269 гектара облаштували на землях сільськогосподарського призначення, порушених внаслідок несанкціонованого видобутку корисних копалин місцевого значення (піску).

З метою забезпечення повної ліквідації несанкціонованого звалища відходів Державна екологічна інспекція у Волинській області  направила інформацію до обласної державної адміністрації для вжиття заходів відповідно до делегованих повноважень у сфері управління відходами, згідно ст. 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та ст. 12, 25 Закону України «Про управління відходами».

Нагадують, що відповідно до Закону України «Про управління відходами» викидання сміття у місцях спеціально не пристосованих для цієї мети є порушенням законодавства та несе дисциплінарну, адміністративну, адміністративно-господарську, цивільну чи кримінальну відповідальність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: