12:29, 19 Березня 2020

На території гідрологічного заказника на Волині викрили порушника з «острогою»

Волинський рибоохоронний патруль продовжує здійснювати рибоохоронні рейди на водойми та ринки області. Заходи здійснили на території Локачинського району та міста Нововолинськ Волинської області.

Про це повідомляє рибоохоронний патруль Волині.

Для прикладу, 15 березня проведено перевірку потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Нововолинськ. Так, близько 17 години на стихійному ринку міста у мікрорайоні 15 виявлено громадянку, яка реалізовувала рибу: карась сріблястий – 3 екз. та 2 екз. щуки. При перевірці дана особа не змогла надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів.

На особу складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення порушниці до відповідальності.

17 березня під час спільного рибоохоронного рейду з працівниками поліції зафіксовано грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на водосховищі, поблизу с. Старий Загорів Локачинського району Волинської області на території гідрологічного заказника «Лучний». Близько 18 години викрито порушника, який здійснював вилов риби забороненим колючим знаряддям лову, не передбаченим Правилами рибальства – «острогою». Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони та поліції громадянин не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу оформили адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

Під час спільного рейду поліцейським Локачинського відділення поліції Горохівського відділу ГУНП  Волинській області було надано пам’ятки з роз’ясненням заборонених знарядь лову, розроблені Волинським рибпатрулем. Працівники обох відомств домовилися й надалі проводити спільну роботу на водоймах району.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та повідомляти про порушення правил рибальства, незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – за телефоном «гарячої лінії» Управління: (067) 360 78 40.

Довідкова інформація

Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: