17:05, 27 Грудня 2021

На технагляд за реконструкцією Луцького НТУ витратять до мільйона гривень

Здійснення технічного нагляду за об’єктом будівництва: «Реконструкція навчально-лабораторного корпусу ЛНТУ на вулиці Даньшина, 10 (створення SMART Volyn Hub як об’єкта інноваційної інфраструктури у Волинській області) коштуватиме до 1,032 мільйона гривень.

Організовує торги Луцький національний технічний університет.

Тендерні пропозиції приймають до 4 січня.

Термін виконання робіт – до кінця 2024 року.

Очікувана вартість становить 1,032 мільйона гривень.

До тендерної процедури учасники 22 грудня поставили питання: «Учасник повинен здійснити попередній огляд об’єкту у період подачі пропозицій на якому необхідно здійснювати технічний нагляд, про що складається акт з підписом керівника» – для обговорення умов перемоги та % ?».

Організатор торгів 24 грудня відповів: «Огляд об’єкту здійснюється для ознайомлення потенційного учасника закупівлі із його (об’єкта) розташуванням, об’ємами робіт, запропонованих замовником з метою добросовісного виконання поставлених умов закупівлі та уникнення в майбутньому дискусій на тему «не бачив не знав», «не знав», «було не відомо».

Крім того, рекомендуємо Вам ознайомитись із положеннями ЗУ «Про публічні закупівлі» та настановами щодо етичної поведінки учасників під час здійснення участі в публічних закупівлях для врахування вимог та рекомендацій під час звернень до замовника закупівлі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: