21:46, 09 Січня 2024

На святковій шоу-програмі у Ківерцях зібрали майже 50 тисяч гривень на ЗСУ

7 січня в Будинку культури ім. М.П. Ковальова у Ківерцях відбулася святкова шоу-програма, підготовлена творчим колективом закладу. Попри те, що вхід був платним, квитки розкупилися миттєво, адже організатори одразу ж заявили, що всі кошти перерахують на потреби ЗСУ.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

«Варто зауважити, що довелося навіть доставляти ще стільці в глядацькій залі, бо охочих долучитися до допомоги нашим захисникам було значно більше, ніж місць. Вагомою була й зібрана сума – майже 50 тисяч гривень!

Серед глядачів цього вечора, які активно донатили на ЗСУ, були: Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук, перший заступник начальника Волинської ОВА Сергій Мовенко, перший заступник міського голови Ігор Роганов, заступники міського голови Віктор Лисюк та Юрій Тананайський.

Олександр Миколайович привітав усіх присутніх та щиро подякував за небайдужість, зауваживши, що «кожна гривня важлива для спільної справи – перемоги над жорстоким ворогом». Він також відзначив потужну волонтерську роботу колективу Будинку культури ім. М.П. Ковальова у час важких випробувань, які переживає Україна. А перший заступник голови Волинської ОВА Сергій Мовенко вручив Подяку голови Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка колективу Ківерцівського Будинку культури ім. М.П. Ковальова за багаторічну творчу працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток української культури та активну громадянську позицію», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: