23:10, 26 Липня 2019

На Сумщині стався вибух газу

В результаті вибух газу на Сумщині 47-річного чоловіка та двох його доньок шпиталізували з опіками. Іще одна дитина дивом не постраждала. Розірвалося в кухні, де напередодні господар встановив новий газовий балон.

Про це інформує “ТСН”.

Потужний вибух, що пролунав у будинку багатодітної родини чула уся Верхня Сагарівка. На крики сусіда та дітей прибігли люди та жахнулися.

“Стогнав, кричав. А дівчата ж коло колодязя воду лили й лили на ноги. На руках шкура висіла”, — розповідають очевидці.

Поки батько з дітьми у лікарні, за господарством доглядає сусід. На дворі повно розбитого скла, а у будинку повилітали вікна, тріснула стіна. Епіцентр руйнувань на кухні, тут і досі стоїть балон, через який і стався вибух. Господар самостійно намагався полагодити газовий балон.

Про запах газу зранку батька повідомили старші доньки. Їм 14 та 16 років. Сусідам розповіли, запах почули, коли розігрівали їжу. “Незадовго до цієї події господар самостійно провів заміну та підключення газового балона. Він почув запах газу і вирішив перевірити з’єднання деталей, запаливши запальничку, і саме в цей час пролунав вибух”, — розповідають деталі події в поліції.

Батько зараз у реанімації. Упевнений — вибухнуло тому, що балон пропускав газ.

“Я підходжу до конфорки, балон закручений, я його не чіпав. Конфорку підпалюю і вибух. Це не в одного тільки в мене. Травлять балони, пропускають балони”, — каже постраждалий.

Він у тяжкому стані, обпечено 80 відсотків тіла.

“Як буде ми не знаємо. Транспортуванню в опіковий центр він не підлягає, тому що може не перенести”, — кажуть у лікарні.

Доньок врятувало лиш те, що їм чоловік наказав вийти на вулицю. Дівчата зазнали 15 відсотків опіків тіла. Їхня молодша — 9-річна сестричка відбулася переляком, бо сиділа у дальній кімнаті. Нині вони утрьох у лікарні чекають на матір, яка терміново повертається із заробітків з-за кордону. Що саме спричинило вибух — неякісний балон чи необережність чоловіка – з’ясовує поліція.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: