13:45, 06 Травня 2021

На що здатні Smart TV у 2021 році*

Часи, коли телевізор використовувався лише з метою перегляду телеканалів, уже в минулому. Сучасні пристрої з технологією Smart TV розраховані на використання будь-яких можливостей Інтернету. Вони дозволяють організувати перегляд фото та відео в зручний час, спілкування з друзями, геймерські турніри та інтернет-серфінг. А вартість таких телевізорів майже не відрізняється від ціни звичайних пристроїв високої якості.

Доступні в продажі розумні телевізори класу хай-енд підтримують функцію голосового управління. Останні моделі відомих брендів допомагають керувати різноманітними смарт-пристроями. Але виробники телевізорів на цьому не зупиняються і далі працюють над тим, щоб дивувати споживачів ще більш цікавими новинками.

Чим здивують користувачів телевізори в 2021 році

Уже сьогодні в лінійках продукції компаній “Sony”, “Samsung”, “Panasonic”, “LG” домінують розумні телевізори 4К. Кількість пікселів, що формують екран такого пристрою, в чотири рази перевищує кількість на екрані моделей HD. Це дозволяє відображати кольори більш яскраво, а деталі передавати більш чітко. Виробники обіцяють, що асортимент телевізорів з форматами 4К та 8К буде дедалі збільшуватись.

Сьогодні телевізором з діагоналлю 70 дюймів мало кого здивуєш. У 2020 році їх продажі зросли до 82 %, що підштовхнуло виробників створювати та пропонувати користувачам моделі ще більшого розміру.

Працюючи над вдосконаленням програмного забезпечення та апаратної начинки, компанія “Philips” вже обладнала свою продукцію процесором від Mediatek 9970А, що гарантує максимальну швидкість.

Виробники телевізорів попіклувались і про геймерів та любителів подивитись спортивні змагання. Так, наприклад, в операційну систему смарт-телевізорів “LG” вбудовується спеціальний штучний інтелект “LG AI Picture Pro”, що аналізує об’єкти на зображенні та підвищує їхню якість для забезпечення кращого занурення глядачів під час перегляду.

Компанія “Samsung” обіцяє, що в 2021 році телевізори будуть оснащені пультами, що зможуть заряджатись від внутрішнього або зовнішнього освітлення, а також за допомогою USB. Для цього вона запустила інноваційний виробничий процес повторного використання пластикових пляшок. Таким чином, пульт на 24 % буде складатись з переробленого матеріалу.

Чого ще можна чекати від сучасних брендів

Кожен виробник розумних телевізорів укомплектовує моделі на свій розсуд. З кожним роком можливості збільшуються у рази. Згідно з анонсами, в найближчому майбутньому кожен житель Луцька зможе придбати телевізор Смарт ТВ:

– з повністю прозорою панеллю – одна з таких моделей вже представлена компанією “Xiaomi”;

– з гнучким екраном – рулонні телевізори анонсували представники “бренду LG”;

– з голографічним дисплеєм, доповненим лазерним підсвічуванням – для перегляду об’ємного зображення 3D окуляри не будуть потрібні;

– з microLED екраном – такий виріб забезпечить максимальну яскравість, але не буде потребувати багато енергії й вирізнятиметься довшим терміном експлуатації.

Стежте за новинками – і обирайте найширший функціонал!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: