10:40, 24 Квітня 2018

На що найбільше скаржаться лучани

Лучани найбільше скаржаться на «Луцьктепло», несвоєчасне прибирання міста, відсутність електроенергії та запах нечистот у повітрі. 

Про звернення громадян, що надійшли в групу оперативного реагування “15-80”, на інтерактивну платформу “Відкрите місто” та оприлюднені петиції за період з 26 березня до 22 квітня 2018 року доповідала директор департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Лариса Карп’як, — йдеться на сайті Луцькради.

За її словами, за звітний період на адресу міської ради надійшло 1812 телефонних звернень (в середньому 65 за добу), 567 з них — інформаційно-консультативного характеру.

Найбільше дзвінків стосувались роботи ДКП «Луцьктепло», а саме 228. Така велика кількість звернень була спричинена припиненням опалювального сезону в місті з 6 квітня, що зумовило зупинку роботи котелень та теплових пунктів для проведення налагоджувальних робіт. 214 звернень стосувались житлово-комунальної сфери нашого міста. На виконання в ЖКП-2 було передали 16 повідомлень; ЖКП-3 – 44; ЖКП-7 – 9; ЖЕК-8 ЖБК – 17; ЖКП-11 – 9; ТзОВ «М.Ж.К.» – 36.

Також нарікали лучани на несвоєчасне та неякісне прибирання тротуарів та проїжджих частин на вул. Січова; Шептицького; Конякіна; Шевченка; Ветеранів; Г.Гулевичівни; Караїмська.

Значно збільшилась кількість дзвінків щодо несвоєчасного вивозу твердих побутових відходів та прибирання біля контейнерів. Відповідно на виконання в ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» за звітний період передали 195 повідомлень. На контролі залишається виконання благоустрою біля колектора зливової каналізації на зеленій зоні на вул. Конякіна, 20.

126 звернень стосувалось відсутності електроенергії в житлових будинках та квартирах, які були викликані як плановими відключеннями, так і аварійними. Всі аварійно-ремонтні роботи були виконані працівниками Луцької міської філії ПАТ «Волиньобленерго».

111 дзвінків, які надійшли в групу «15-80», стосувались діяльності КП «Луцькводоканал». Працівники підприємства ліквідували пориви водопроводу на вул. Наливайка, 2б, Володимирська, 88, Кравчука, 10, Мамсурова кут Ранкова, просп. Молоді, 15; відремонтували пожежний гідрант на вул. Гірна, 2в; прочистили зовнішню каналізаційну мережу на вул. Ярощука, 24а, Малоомелянівська, 81, Володимирська, 112, Кравчука, 38, Винниченка, 25, Саперів, 6а, просп. Відродження, 10а, Волі, 41; закрили колодязі на вул. Теремнівська, 50, С.Ковалевської, 27, Н.Бурчака, 5, просп. Перемоги, 22; зробили благоустрій біля колодязів на вул. Володимирська, 97 та Новочерчицька, 9-11.

Щодо зупинки ліфтів отримали 34 звернення. Телефонували мешканці з будинків на вул. Арцеулова, 5/2 під.; Дубнівська, 12/3 під.; Конякіна, 31/3 під; Ш.Руставелі, 9/2, 6 під.; 11/3 під; просп. Соборності, 16/4 під.; 24/5 під.; 32а/2 під.; 38/4 під.; Молоді, 8/3 під.; Київський майдан, 13/2, 3 під.

Значно зменшилась кількість дзвінків стосовно відсутності зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій, а саме 27. На контролі залишається налагодження мережі за такими адресами: С.Бандери кут Потапова; Польова, 56; В.Хурсенка, 56.

85 дзвінків за цей період передали на опрацювання в департамент муніципальної варти. Вони стосувались порушення правил благоустрою та прибирання територій, проведення земляних та будівельних робіт, спалювання сміття та задимлення повітря, забруднення території біля будівництва новобудови, руху та паркування транспорту на тротуарах і газонах, зрізання дерев та вивезення зрізаного гілля.

Протягом останніх днів збільшилась кількість повідомлень щодо неприємного запаху нечистот, який поширюється в місті, а саме 58.

За зазначений період на веб-платформу “Відкрите місто” надійшло 39 повідомлень. Також лучани ініціювали дві петиції, які не набрали необхідну кількість голосів, а тому розглядаються як колективні звернення. Це, зокрема, встановлення світлофору на перехресті вул. Задворецької, вул. Карпенка-Карого і вул. Чорновола та щодо можливості додаткового маршрутного таксі від кільця на вул. Дубнівську.

Заслухавши доповідача, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що минулої п’ятниці у Луцьку відбулася масштабна толока, у якій взяли участь близько трьох тисяч осіб. Спільним зусиллями зібрали величезну кількість сміття.

“Чисто, насамперед, там, де не смітять. Про чистоту та охайний вигляд нашого міста повинні дбати усі лучани, адже це наша спільна відповідальність. Водночас комунальні служби також повинні якісно та своєчасно забезпечувати прибирання вулиць та прибудинкових територій”, — наголосив він.

Окрім цього, Григорій Пустовіт додав, що у місті, на превеликий жаль, знову виникла проблема неприємного запаху. За його словами, точна причина його виникнення наразі невідома, проте над з’ясуванням джерела неприємного запаху працюють спеціалісти відділу екології, департаменту муніципальної варти та інші служби.

У свою чергу, перший заступник міського голови Григорій Недопад закликав усіх небайдужих громадян по можливості повідомляти на гарячу лінію міської ради чи департаменту муніципальної варти про несанкціоновані скиди нечистот у каналізації чи інші порушення, які можуть спричиняти неприємний запах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: