15:02, 08 Вересня 2020

На що найчастіше нарікали лучани у серпні

Протягом серпня у групу швидкого реагування «15-80» надійшло 2266 дзвінків.

Про це повідомила під час оперативної наради директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як, інформують на веб-сайті Луцької міськради.

Вона зазначила, що лучан у їх телефонних зверненнях найбільше цікавили питання благоустрою прибудинкових територій, комунального господарства, зовнішнього освітлення, вивезення сміття, видачі різноманітних довідок та багато іншого.

Зокрема, за телефонними дзвінками було передано у ПрАТ «Волиньобленерго» 112 звернень, ТОВ «Волиньліфт» 23 звернення, ПрАТ «Укртелеком» – 11 звернень. За серпень вдалось полагодити 11 ліфтів, ще 43 чекають на ремонт. Ремонтні роботи відбуваються за рахунок співфінансування з міського бюджету 70 на 30.

У ПрАТ «Волиньгаз» передали вісім звернень у зв’язку із витоками газу, які було оперативно ліквідовано.

Лариса Карп’як особливо відзначила роботу КП “Луцькводоканал”. За серпень підприємству на виконання було передано 260 звернень, що були опрацьовані в найкоротший термін. Разом із тим, працівниками підприємства щодня проводиться робота з очищення мереж зовнішньої каналізації.

У свою чергу, на виконання ДКП “Луцьктепло” передали 115 звернень. Працівниками підприємства було проведено комплекс робіт із заміни та ремонту мереж гарячого водопостачання.

58 звернень передали на КП “Луцьксвітло”. Працівникам підприємства було проведено необхідні роботи із відновлення зовнішнього освітлення, забезпечено роботу світлофорних об’єктів та багато іншого.

На КП “Луцькспецкомунтранс” передали до виконання 45 звернень. Ще 44 звернення передали головам ОСББ.

Окрім цього, в департамент житлово-комунального господарства надійшло 222 звернення. Працівниками ЖКП було проведено благоустрій багатьох прибудинкових територій за адресами вул. Січова, 3, 3а; митрополита Шептицького, 32, 34; просп. Відродження, 5; вул. Декабристів, 29, 31. Окрім того, було зрізано аварійні дерева, прибрано повалені, підрізано гілля, покошено трави, встановлено 2 лавки, прибрано проїжджі території.

В департамент муніципальної варти було передано 102 звернення, в результаті яких було відновлено благоустрій на вулицях Качалова, Гулака-Артемовсього, Городецькій, прибрано звалища будівельного сміття, знищено зарослі борщівника на вулиці Підгаєцька, 13а.

Ще 92 повідомлення стосувались роботи транспорту у місті Луцьку і були передані в управління транспорту та зв’язку. Найчастіше вони стосувались оголошення зупинок громадського транспорту та дотримання правил карантину. Окремо лучани просили про збільшення кількості тролейбусів на вулицях нашого міста.

«Хочу сьогодні висловити подяку керівництву КП «Луцькводоканал». Раніше у мене були певні зауваження з приводу їх роботи, однак зараз хочу сказати: підприємство навчилося оперативній роботі та інформаційному супроводу цих робіт. Активно йде попередження мешканців, чітко називаються терміни робіт. Це приклад того, як треба працювати усім комунальним підприємствам», – зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: