10:32, 28 Січня 2020

На що лучани найбільше скаржилися за останні два тижні

За два тижні на адресу міської ради надійшло 805 телефонних звернень (в середньому 58 за добу), на 271 з них фахівці групи оперативного реагування «15-80» надали роз’яснення щодо порядку нарахувань за опалення, холодну й гарячу воду та утримання будинку; подачі показників лічильників; отримання електронної картки для оплати за проїзд в транспорті; переліку документів, вартості та терміну виготовлення закордонного паспорта тощо.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Про звернення громадян, що надійшли в групу оперативного реагування “15-80”, на інтерактивну платформу “Відкрите місто” за період з 13 до 26 січня 2020 року присутніх інформувала директор департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку Лариса Карп’як.

Найбільше дзвінківа саме 121, стосувались відсутності електроенергії в житлових будинках і квартирах та були спричинені плановими й аварійними відключеннями. Всі аварійно-ремонтні роботи були виконані працівниками ПАТ «Волиньобленерго».

88 звернень надійшло стосовно роботи житлово-комунальної сфери нашого міста. На виконання в ЖКП-2 було передано 8 повідомлень; ЖКП-3 – 22; ЖКП-7 – 10; ЖЕК-8 ЖБК – 5; ЖКП-11 – 3; ТзОВ «М.Ж.К.» – 30. Звертались лучани щодо встановлення знаку «зупинка маршрутного автобуса» на вул. Теремнівській біля Луцького геріатричного пансіонату; ремонту тротуару на просп. Молоді біля зупинки «Клуб 21 століття»; прибирання тротуару на вул. Кривий Вал, 19-29.

82 дзвінки стосувались роботи ДКП «Луцьктепло».Внаслідок виконання аварійно-ремонтних робіт зупиняли котельні на вул. Карбишева, 2; Володимирській, 100; Новочерчицькій, 2 та бойлерні на вул. Федорова, 4а; Кравчука, 3а; К.-Карого, 11; Чорновола, 2; Гордіюк, 10; Бенделіані, 1є; просп. Соборності, 3д, 19, 24б, 29. Це призвело до тимчасової відсутності холодної, гарячої води та опалення в помешканнях лучан.

Варто зауважити, що значно збільшилась кількість звернень щодо відсутності зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій. За два тижні отримали та передали на виконання в КП ЛЕП «Луцьксвітло» 60 повідомлень. На контролі залишається налагодження мережі за такими адресами: Іващенка, 1а; Запорізька, 9; Ш. Руставелі, 9, 10; Молоді, 21; Малинова, 8; Ліщинова, 5; Народних Дружинників, 5; Мазепи, 49; Глієра.

38 дзвінків стосувались роботи КП «Луцькводоканал». Працівниками підприємства в найкоротші терміни ліквідували пориви водопроводу на вул. В.Хурсенка, 29, Гнідавській, 32, Гордіюк, 10, Федорова, 8, Хакімова, 1; замінили частину трубопроводу й фільтру грубої очистки на підвищувальній насосній станції на вул. Федорова, 4а; прочистили зовнішню каналізаційну мережу на вул. Лесі Українки, 67, Г.-Артемовського, 16, Кравчука, 14.

22 повідомлення надійшло від мешканців будинків, в яких створено ОСББ. Жителі піднімали питання щодо відсутності в квартирах опалення та електроенергії, холодної та гарячої води, затоплення підвальних приміщень.

Стосовно несвоєчасного вивозу твердих побутових відходів, пластикової тари та прибирання біля контейнерів отримали 19 дзвінків, на які працівниками ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» було забезпечене оперативне реагування. Телефонували мешканці міста з таких адрес: Кравчука, 10, 40; Новочерчицька, 51; Степова, 2; Вороніхіна, 24; Супутника, 4а; В.-Афганців, 2; Володимирська, 49, 54.

Стосовно вирішення проблеми безпритульних собак надійшло 10 звернень, в трьох випадках лучани повідомляли про покуси. Всю інформацію передали на реагування в КП «Ласка».

Щодо зупинки ліфтів отримали 7 повідомлень. Телефонували мешканці з будинків на вул. Львівській, 73/1 під.; Дубнівській, 12/1 під.; Задворецькій, 1а/1 під.; Вавілова, 5/1 під.; просп. Соборності, 26/1, 2 під.; Київському майдані, 13/2 під. На цей час у місті, в зв’язку з закінченням терміну експлуатації та проведенням капітального ремонту зупинили 18 ліфтів.

37 звернень надійшло стосовно роботи маршрутних автобусів. Особливо стурбовані лучани відсутністю транспорту в ранкові та вечірні години після 20:00. Також отримували нарікання на неробочі термінали «Сіті Кард» в торгівельних центрах та збої в роботі мобільного додатку. Всі звернення передали для моніторингу та вжиття заходів в управління транспорту та зв’язку. Крім того, ще 8 дзвінків були викликані через порушення графіків руху тролейбусів у місті. Усі повідомлення взяли в роботу.

На опрацювання в департамент муніципальної варти відправили 30 звернень, які стосувались порушення правил благоустрою та прибирання територій, проведення земляних та будівельних робіт, зрізання дерев, задимлення повітря, паркування транспортних засобів на тротуарах, вигулу собак без намордників у дворі будинку на вул. Конякіна, 23. Працівники департаменту за усіма вказаними у зверненнях адресами, здійснили перевірки.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад звернув увагу на численні нарікання лучан щодо руху маршрутних автобусів, відсутність транспорту після 19.00 години у різних мікрорайонах міста.

“Усі договори, підписані із перевізниками, повинні виконуватися у повному обсязі. Також варто звернути увагу і на роботу валідаторів, аби уникнути всіляких махінацій з боку водіїв”, — наголосив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: