10:12, 21 листопада 2020

На ринку міста на Волині викрили незаконний збут риби

19 листопада під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля виявили незаконну реалізацію риби без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

На ринку у м. Камінь-Каширський викрили громадянина, який здійснював незаконний збут 35 кг риби пелінгас. Продавець не зміг надати документи, що підтверджують законність придбання та походження риби. На особу склали протокол за ст. 88-1 ч. 1 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності.

«Крім рибоохоронних рейдів на воді державними інспекторами Волинського рибпатруля постійно проводиться робота з перевірки документів при продажі водних біоресурсів на ринках області, адже можливість безперешкодного збуту незаконної здобичі стимулює розвиток браконьєрства. До того ж купівля риби невідомого походження та не встановленої якості може загрожувати здоров’ю громадян. Тому закликаю жителів Волині бути відповідальними та повідомляти про порушення Правил рибальства, незаконного збуту, продажу заборонених знарядь – за телефоном «гарячої лінії» Управління: (067) 360 78 40», – зазначив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

Довідкова інформація

Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: